Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2010

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ο.ΜΟΥΣΙΟΥ-ΜΥΛΩΝΑ -ΦΛΩΡΙΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΟΥΣΙΟΥ - ΜΥΛΩΝΑ ΟΛΓΑ του Δημοσθένη


Α/Α Εκλογική Περιφέρεια Κάτω Κλεινών
1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Λεωνίδα
2. ΚΩΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ελευθερίου
3. ΜΗΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευθυμίου
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταύρου
6. ΠΟΥΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου



Α/Α Εκλογική Περιφέρεια Μελίτης
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΡΑΠΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
2. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Αναστασίου
3. ΜΑΝΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ιωάννη
4. ΜΗΝΟΥ – ΒΕΡΤΚΑ ΤΡΑΪΑΝΗ (ΤΑΝΙΑ) του Ευαγγέλου
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
6. ΠΕΤΚΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του Ιορδάνη
7. ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Νικολάου
8. ΤΖΩΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
9. ΤΣΟΡΛΙΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Αναστασίου
10. ΤΣΟΤΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη

Α/Α Εκλογική Περιφέρεια Περάσματος
1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αιμιλίου
2. ΚΟΛΛΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Σιδέρη
3. ΜΗΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλίππου
4. ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
5. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ – ΜΑΝΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου
6. ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΥΔΑΣ) του Χρήστου



Α/Α Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας
1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
3. ΓΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
4. ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΔΟΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
6. ΔΟΥΜΤΣΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του Πέτρου
7. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
9. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου
10. ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
11. ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χαράλαμπου
12. ΚΛΑΠΑΔΩΡΑ ΣΟΦΙΑ του Ευαγγέλου
13. ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΟΥΣΑ (ΛΟΥΣΗ) του Νικολάου
14. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
15. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
16. ΜΥΛΩΝΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σταύρου
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
18. ΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παντελή
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου
20. ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ελευθερίου
21. ΠΙΟΒΗΤΟΥ - ΓΚΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Τρύφωνα
22. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα
23. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου



Α/Α Δημοτική Κοινότητα Φλώρινας
1. ΒΑΡΑΔΙΝΗ – ΚΕΡΤΣΑΝΗ ΦΑΝΗ του Νικολάου
2. ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυριάκου
3. ΖΑΝΙΚΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του Βασιλείου
4. ΚΑΤΗΚΑΡΙΔΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη
5. ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
6. ΚΟΥΣΛΗ – ΔΟΓΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανάσιου
7. ΜΗΤΡΟΥΣΗ – ΜΟΥΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
9. ΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Παναγιώτη
10. ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου
11. ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου





Α/Α Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
1. ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θωμά


Α/Α Τοπική Κοινότητα Αγίου Βαρθολομαίου
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
4. ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Χαραλάμπου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Ακρίτα
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
Α/Α Τοπική Κοινότητα Αλώνων
1. ΒΕΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2. ΗΛΙΑ – ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Πέτρου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Αμμοχωρίου
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
2. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ – ΜΟΥΚΑ ΦΑΝΗ του Παντελή
3. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λαζάρου
4. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χρήστου



Α/Α Τοπική Κοινότητα Άνω Καλλινίκης
1. ΜΑΝΟΥ – ΟΨΕΙΡΕΤΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
2. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
3. ΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νάιδου
Α/Α Τοπική Κοινότητα Άνω Κλεινών
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
2. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Άνω Υδρούσας
1. ΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
3. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δαμιανού
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Θεοδώρου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Αρμενοχωρίου
1. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου
2. ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Παύλου
3. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λαζάρου
4. ΚΑΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σταύρου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Ατραπού
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου
2. ΝΟΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Αχλάδας
1. ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
3. ΜΠΑΣΔΑΡΗ ΒΕΝΑ του Παναγιώτη
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Βεύης
1. ΑΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
2. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Μεθοδίου
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Χρήστου
4. ΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αλεξάνδρου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Δροσοπηγής
1. ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
2. ΜΠΑΛΙΑΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Παναγιώτη
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σταύρου
4. ΤΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Εθνικού
1. ΟΥΣΑΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Ιτέας
1. ΒΕΡΤΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Χρήστου
2. ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3. ΠΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Στεφάνου
4. ΤΖΩΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Κάτω Κλεινών
1. ΔΗΜΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παύλου
2. ΠΟΥΓΙΟΥ ΖΩΗ του Θωμά
3. ΤΑΡΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Κλαδορράχης
1. ΣΚΟΠΕΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αναστασίου
2. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λαζάρου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Κολχικής
1. ΚΟΣΚΟΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου
2. ΣΕΧΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Αγαμέμνονα


Α/Α Τοπική Κοινότητα Κορυφής
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
2. ΠΕΪΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Κρατερού
1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παντελή


Α/Α Τοπική Κοινότητα Λεπτοκαρυών
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ


Α/Α Τοπική Κοινότητα Λόφων
1. ΓΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παύλου
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του Μιχαήλ
3. ΤΣΙΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Μαρίνας
1. ΓΡΟΥΪΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Μελίτης
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
2. ΓΙΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
3. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
4. ΣΟΒΙΤΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Μεσοκάμπου
1. ΡΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λαζάρου
2. ΡΙΤΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ζήση


Α/Α Τοπική Κοινότητα Μεσονησίου
1. ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
2. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Μεσοχωρίου
1. ΚΑΚΑΡΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου
2. ΜΑΡΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αλεξάνδρου
3. ΤΣΩΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεφάνου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Νέου Καυκάσου
1. ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
2. ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
3. ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Νεοχωρακίου
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αναστασίου
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
3. ΛΙΑΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αναστασίου
4. ΜΠΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Νίκης
1. ΒΡΑΝΤΣΗ ΑΓΑΠΗ του Κωνσταντίνου
2. ΒΡΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παύλου
3. ΠΑΣΣΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Παλαίστρας
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
2. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ζήση
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του Παντελή
4. ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μενελάου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Παππαγιάννη
1. ΒΟΤΣΗ – ΣΟΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Δημητρίου
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
3. ΡΑΠΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
4. ΣΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Παρορείου
1. ΚΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Θεοδώρου
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του Χρήστου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Περάσματος
1. ΑΛΕΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΡΟΚΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη


Α/Α Τοπική Κοινότητα Πολυπλατάνου
1. ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παντελή
2. ΓΙΟΥΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
3. ΔΙΣΛΑΚΗ ΦΑΝΗ του Παντελή


Α/Α Τοπική Κοινότητα Πρώτης
1. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΦΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Σιταριάς
1. ΔΟΜΑΖΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
2. ΜΙΧΑΛΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
3. ΣΙΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βύρωνα


Α/Α Τοπική Κοινότητα Σκοπιάς
1. ΣΤΡΕΖΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΑΠΗ του Γεωργίου
2. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
3. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Σκοπού
1. ΣΙΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Τριανταφυλλιάς
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Τριβούνου
1. ΒΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλεξάνδρου
2. ΚΟΥΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αθανασίου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή
2. ΔΕΓΡΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
3. ΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιλτιάδη
4. ΤΑΛΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Τροπαιούχου
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή
2. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα


Α/Α Τοπική Κοινότητα Υδρούσσας
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΓΕΩΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Δημητρίου
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
3. ΣΑΛΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαραλάμπου


Α/Α Τοπική Κοινότητα Φλαμπούρου
1. ΒΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημοσθένη
2. ΠΕΪΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ευαγγέλου
3. ΤΣΟΥΛΗ ΦΛΩΡΙΚΑ του Δημητρίου

Related Posts :



Related Posts :



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Related Posts with Thumbnails